Особливості зимових і літніх шин

Особливості зимових і літніх шин Интересное

Найголовнішою відмінністю літніх шин https://eurokoleso.com.ua/ від зимових склад є гуми. Зимові шини містять кремнезем, що робить їх трохи м’якшими. На морозі гума не втрачає своєї еластичності, прилягаючи до шини всім протектором. Крім того, шини цього типу дуже легко знімають сніг. 

Важлива також структура зимового протектора і характерна велика кількість зигзагоподібних вирізів (так званих ламелей). Ці шини набагато краще справляються зі слизькими та мокрими поверхнями, тому так важлива систематична заміна перед зимовим періодом.

Літні шини пристосовані до високих температур і мають менш еластичні властивості. Гума твердне, і на морозі літня гума стає твердою, як камінь. Тому ми відзначаємо погіршення зчеплення з грунтом і зменшення поверхні контакту шини з грунтом.

Особливості зимових і літніх шин

Коли міняти шини?

Виявляється, прийнято температурне обмеження для заміни шин становить 7 градусів за Цельсієм.. Якщо ви помітили таке значення на термометрі, варто задуматися про заміну шин. Цікаво, що цей аспект добре працює при пересадці восени і навесні, тобто як з зимової гуми на літню, так і з літньої на зимову. Водії дуже часто задаються питанням, які шини вибрати. Всесезонні шини Євроколесо це вибір тих, хто хоче заощадити і використовувати один комплект протягом сезону. Важливо, що якщо ми їздимо переважно містом, цей варіант повинен працювати. Зимові шини найкраще рішення, коли нам часто доводиться мати справу з поганим покриттям. Якщо у когось із читачів виникла крамольна думка «заощадити» на літній гумі для автомобіля та кататися на виключно зимовій весь рік (адже все одно не оштрафують!), то таким варто подумати ще раз.
Як тільки зимові шини вийдуть зі своїх температурних умов і почнуть експлуатуватись у теплу погоду, з ними може статися все, що завгодно.
Вони повністю втратять свої зчіпні властивості: про грамотну керованість, гальмування і тим більше будь-яку захист від аквапланування можете забути. Вже поїздках на автомобілі в 100 км/рік не може бути мови.

Особливості зимових і літніх шин

Вплив сезону на шини

Пора року впливає на шини, які необхідно адаптувати до погоди. Компромісом використання всесезонних шин, які все частіше вибирають водії. Варто зазначити, що використання шин, які відповідають сезону, жодним чином не регламентується законодавством, але впливає на власний комфорт і безпеку. Зимові шини адаптовані до умов, що переважають взимку та восени, забезпечуючи комфортну їзду навіть в сльоту чи сніг. Таким чином, вони оптимізовані з точки зору комфорту водіння, який пов’язаний з низьким рівнем шуму або амортизації!

Оцените статью
Adblock
detector