Переваги зернової кави

Переваги зернової кави Интересное

Аромат справжньої натуральної кави milagusto заворожує навіть затятих шанувальників чаю. І хоча суперечки про користь цього напою тривають жодне десятиліття, люди продовжують його любити та вживати. Випити кави — стало традицією, якимось гарним тоном. Вранці вдома або по дорозі на роботу ми викроюємо час для того, щоб наповнитися енергією, підбадьоритися та з гарним настроєм розпочати свої робочі обов’язки. Проте, поціновувачі кави можуть розчаруватися… Для того, щоб повністю розкрити тонкощі напою та, зокрема, задовольнити свій особистий смак, потрібно мати певну базу знань. Навіть якщо ви берете каву в кав’ярнях, вам достатньо поставити пару питань баріста, щоб визначитися з тим, наскільки їхнє зерно підійде під ваш смак. Пам’ятайте, що якісний продукт, підібраний на смак, здатний не тільки тонізувати тіло, але й покращувати настрій, забезпечуючи задоволення від кавової церемонії.

Якого сорту буває кава?

Основна частка ринку — арабіка та робуста. Плоди аравійського кавового дерева (арабіка) дорожчі, крупніші, а смак напою м’який, дозрівання зерен повільне, що сприяє накопиченню ефірних олій. Кава з арабіки має оксамитовий смак з невеликою кислинкою. Також у цих кавових зерен є сорти, які залишають приємний післясмак: цитрусове, шоколадне, горіхове або вершкове.

Робуста в порівнянні з арабікою дешевша кава, а зерна дрібніші. Він міцний та гіркий за смаком, з високим вмістом кофеїну. Для порівняння — частка алкалоїду в робусті досягає 4% (найбільше кофеїну у зерен з Конго та Уганди), а в арабіці не більше 2%. Milagusto amaro заслуговує на вашу увагу.

Але… щоб поєднати фортецю з приємним смаком, виробники часто заважають ці два сорти зерен. У кожного виробника свої пропорції, але не всі вказують їх на упаковці, що відпускається. І хоча додавання робусти здешевлює продукт, але точно, не погіршує його якість.

Тонкості вибору

Щоб не розгубитися від великої різноманітності, яка є на прилавках магазину, слід йти шляхом основних параметрів. Перше – вибираємо серед зернової кави. Так як розчинна (сублімована) кава виходить шляхом переробки низькосортної сировини з додаванням різних інгредієнтів у вигляді ароматизаторів, барвників, консервантів і далі. Як ви знаєте, з натуральністю продукту тут мало спільного. Тим більше, що смак і аромат від розчинної кави не зрівняється зі свіжозавареним зерновим.

Друге, вибір гарної кави ґрунтується на:

  • Сорт;
  • Обсмаження;
  • Зовнішні показники якості;
  • Відповідність упаковки та маркування;
  • Відомості про виробника;
  • Термін придатності.

Milagusto cremoso — це найкращий варіант.

Здається, що вибрати каву складно, проте, тут ключовою є «здається». Тому що, достатньо знати основу – сорт, вид обсмажування, країну виробника та термін придатності. Отримавши вичерпні відповіді на ці питання, можна бути впевненим, що покупкою ви будете задоволені!

Оцените статью
Добавить комментарий
Adblock
detector