Лакофарбовий антикорозійний захист

Корозія — одна з найпоширеніших проблем, які негативно впливають на якість і термін придатності металевого виробу. Корозія виникає внаслідок окиснення металу. Це тривалий руйнівний процес, наслідком якого стає руйнування і повна непридатність виробу. На початкових стадіях корозію можна усунути, але найкращий захист від такої неприємності, яка, до того ж, потребує чималих коштів на відновлення — обробка виробу антикорозійним покриттям. Така обробка захищає металеву поверхню від негативних чинників, подовжує термін експлуатації та зменшує витрати під час планових ремонтних робіт.

Лакофарбовий антикорозійний захист

Лакофарбові антикорозійні покриття

Одним з найпопулярніших методів захисту від корозії є нанесення лакофарбових захисних матеріалів. Такі засоби відрізняються високою стійкістю до перепаду вологості і температур, створюють захисний шар, який запобігає окисненню, мають високі фізико-механічні, а також декоративні властивості. Завдяки широкому вибору кольорів є можливість підібрати антикорозійну фарбу для будь-яких цілей та дизайнерських рішень.

Фарби проти корозії широко застосовуються у різних галузях промисловості, будівництві, сільському господарстві. Ними обробляють стаціонарні конструкції, устаткування, верстати тощо.

Особливості використання

Лакофарбові антикорозійні покриття наносяться як на нові вироби (наприклад, на фінальному етапі виробництва), так і на ті, що вже експлуатуються. Для максимального зчеплення фарби з поверхнею і запобігання подальшого відслоювання поверхня обов’язково проходить зачистку. Таким чином видаляються залишки старого покриття, а також подряпини та інші механічні пошкодження поверхні. Найчастіше для зачистки використовують такі методи:

  • абразивно-струменевий (обробка кварцевим піском, металевим дробом, купершлаком);
  • гідроструменевий (очистка рідиною);
  • газодинамічний.

Останній найчастіше використовують для видалення наслідків недавніх корозійних процесів.

На підготовлену і очищену поверхню наноситься грунтовка, а потім фарба, найчастіше — методом розпилення під високим тиском. Цей метод дозволяє рівномірно і швидко нанести покриття.

Переваги антикорозійних фарб

Лакофарбові засоби проти корозії мають низку переваг. Основні з них:

  • порівняно низька вартість;
  • широкий асортимент кольорів;
  • можливість використання при роботі зі складними конфігураціями;
  • простий і швидкий процес нанесення (в порівнянні з іншими методами).

Слід зазначити, що більшість сучасних фарб проти корозії мають високу вогнестійкість, тому їх можна використовувати для виробів, що мають певні вимоги до протипожежної безпеки. Однак якщо ви вперше обираєте вогнестійку антикорозійну фарбу, варто проконсультуватись із фахівцем.

Компанія Велесгард пропонує широкий вибір матеріалів проти корозії. Фарби, які ми пропонуємо, відповідають усім сучасним стандартам та мають відповідні сертифікати від виробників. Для отримання консультації та придбання продукції телефонуйте нашому менеджеру!

Лакофарбовий антикорозійний захист

Оцените статью